Selen Görgüzel’e 300 bin TL’lik şok! ‘Satmaya çalışan zor durumda kalır’

2014 yılında Hamdi Alkan ile nikâh masasına oturan ve 2022’de evliliğini sonlandıran Selen Görgüzel, magazin gündeminin dilinden düşmüyor.

Sosyal medya hesabında yaptığı iddialı paylaşımların yanında açıklamalarıyla da dikkatleri üzerine çeken isim, geçtiğimiz haftalarda yüzünü gerdirdikten sonra verdiği ilk pozuyla gündem olmuştu.

“HOŞ GELDİN YENİ SELEN”

Görgüzel bıçak altına yatmış; yüzünü ve boynunu gerdirmiş, göz kapaklarını aldırtmıştı. Yeni görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşan ünlü isim, “Hoş geldin yeni Selen” mesajını yazmıştı.

Oyunculuk kariyerinin dışında şarkıcı kimliğiyle de ön planda olan Görgüzel, “Seyircim artık sahnede bambaşka bir Selen görecek” demişti.

“BELLİ Kİ SAHNEDE DÜŞMÜŞ”

45 yaşındaki Selen Görgüzel, son olarak 300 bin TL’lik bileziğini kaybetmesiyle gündeme geldi. Görgüzel bir kulüpte sahne alırken bileziğini düşürdüğünü duyurdu.

Konuyla ilgili açıklama yapan şarkıcı, “Kulis fotoğraflarında kolumdaydı belli ki sahnede düşmüş bulup getirene ödül vereceğim. Yeni fark ettik, şok oldum. Vidalıydı, nasıl düştü anlamadım” dedi.

“İYİ NİYETİNİZE GÜVENİYORUM”

Ardından bir açıklamada daha bulunan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Maddi değeri olduğu kadar manevi anlamı da çok önemli. Bileziğimi bulup getiren dilesin benden ne dilerse! Seri numarası olduğu için satmaya kalkan zor durumda kalır, iyi niyetinize güveniyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir